policja ostrów

i

Autor: Policja Ostrów Wielkopolski

Usłyszał zarzuty za spowodowanie śmiertlenego wypadku! Jest...instruktorem nauki jazdy

2021-01-02 19:23

Są zarzuty. Będzie wniosek o areszt. 42 - letni mieszkaniec Kalisza, instruktor nauki jazdy - zdaniem policji - spowodował wypadek, w którym zginął 14 -latek. ​ Kierowca BMW miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło 1 stycznia około 18.00

W Kaliszu na Piłsudskiego BMW uderzyło w volkswagena golfa, którym podróżowała 4 osobowa rodzina z powiatu ostrowskiego , w tym dwoje nastolatków. Kilka godzin później - młodszy - 14 - latek, w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu.

Kierowca BMW został zatrzymany tuż po zdarzeniu, wydmuchał 1,5 promila. Ile miał dokładnie- wskaże badanie krwi. Wyniki pokażą też czy był pod wpływem innych środków.

42 -latek w sobotę wieczorem, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty kierowania pod wpływem alkoholu i spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Przyznał się tylko do pierwszego.

Śledztwo jest w toku.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Łabędź Oliwier dostał prywatną wannę
Źródło: Usłyszał zarzuty za spowodowanie śmiertlenego wypadku! Jest...instruktorem nauki jazdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE