drewno

i

Autor: BŹ

Ukradł drewno z lasu...i nie tylko. Teraz 23 - latek z powiatu ostrowskiego będzie miał kłopoty

2022-07-08 14:17

Nie dość, że ukradł drewno z lasu, to jeszcze kierował golfem, choć miał zakaz. A i samochód był bez badań technicznych. 23 - latek z powiatu ostrowskiego będzie miał teraz spore kłopoty. Został zatrzymany w Szczurach do rutynowej kontroli. Wysiadł z auta i zaczął uciekać.

Mężczyzna policjantów się bał, bo na swoim koncie miał jeszcze wiele grzechów. Wcześniej karany był m.in za kradzież drewna.

- Do kontroli pojazdu doszło w miejscowości Szczury w powiecie ostrowskim. 23- latek nie zamierzał jednak się zatrzymać i zaczął uciekać przed policjantami. Dodatkowo na przyczepce miał drewno niewiadomego pochodzenia. I nie potrafił wytłumaczyć, skąd je ma. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma orzeczony zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo, pojazd nie miał ważnego badania technicznego nie powinien być dopuszczony do ruchu – mówi Ewa Golińska Jurasz, z  KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

23 - latek usłyszał zarzuty m.in. złamania zakazu sądowego jeśli chodzi o prowadzenie samochodu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Jakim rodzajem czekolady jesteś? Rozwiąż krótki test i sprawdź!

Pytanie 1 z 8
W szkole jesteś....