TŻ Ostrovia wygrywa w Łodzi

i

Autor: TŻ Ostrovia

ŻUŻEL

TŻ Ostrovia wygrywa w Łodzi

2023-07-17 8:27

Trzy punkty wpadły na konto ostrowskiej drużyny. TŻ Ostrovia wygrała 49:41 z H. Skrzydlewska Orłem Łódź. W niedzielę, 16 lipca w Łodzi odbył się zaległy mecz 10. rundy 1. Ligi.

Na konto ekipy z Ostrowa wpadł również punkt bonusowy. Bo w dwumeczu to właśnie ostrowscy żużlowcy wygrali 70:67.Do arcyważnego zwycięstwa Arged Malesę Ostrów poprowadziła para Tobiasz Musielak – Grzegorz Walasek.

Choć ostrowscy żużlowcy nie najlepiej zaczęli mecz, to jednak szybko odrobili straty. Prowadzili nawet 8 punktami, następnie znów remisowali. Końcówka spotkania okazała się decydująca.

Słabsze spotkanie odjechali Oliver Berntzon i Francis Gusts. Niezwykle waleczny był Matias Nielsen, który w 14 biegu rewelacyjnie obronił remis biegowy. Dwoił się i troił Jakub Krawczyk, który sam był ostro potraktowany przez rywali, a później sam pojechał za ostro w ferworze walki z Mateuszem Dulem. Imponujący początek meczu zaliczył Sebastian Szostak, który rozpoczął spotkanie od dwóch zwycięstw. – informuje TŻ Ostrovia

Obecnie Arged Malesa Ostrów zajmuje 4. miejsce w tabeli. Przed ostrowskimi żużlowcami wyjazdowy mecz w Rybniku z ROW-em. Ten już w niedzielę, 23 lipca. Początek o 14.00.

Partnerem medialnym ostrowskich żużlowców jest Radio Eska.

Wiesz do czego służyły te przedmioty? Urodzeni w latach 90-tych mają przewagę

Pytanie 1 z 9
Ten przedmiot służył do:
Pytanie 1

Polecany artykuł:

Międzynarodowo w KKS Kalisz