szymon

i

Autor: Sebastian Płatek

Szymon marzy o płycie. Za chwilę wyda drugi singiel

2022-03-16 11:45

Pierwszy singiel wydał w ​ubiegłym roku, teraz marzy o debiutanckiej płycie. 11 - letni Szymon Tokarski z Lewkowa, pod Ostrowem śpiewa od dziecka i stawia pierwsze kroki na profesjonalnych scenach. Ma za sobą m.in występ w The Voice Kids, zagrał także w musicalu "Piotruś Pan" - w Teatrze Buffo w Warszawie. Teraz szykuje swój drugi singiel.

Jak sam przyznaje - talent odkryła w nim pani Zosia z przedszkola. Potem pojawili się inni nauczyciele, zajęcia w centrum kultury w Ostrowie czy w jednej ze szkół w Kaliszu.

Teraz swój talent szlifuje m.in. w Metrze w Ostrowie i pod czujnym okiem fachowców z Teatru Buffo w Warszawie. Ma za sobą już debiut w musicalu "Piotruś Pan".

- Śpiew to moja wielka pasja - mówi młody wokalista.

Kiedy wchodzę na scenę - cała trema mija. To jest niezwykłe uczucie. Świadomość, że śpiewam dla innych, że chcą mnie słuchać. Ja bardzo lubię śpiewać. I marzę o płycie. Udało mi się wydać pierwszy singiel, jeszcze w marcu pokaże się drugi.

Jesteśmy dumni z syna - dodaje mama Szymona, Agnieszka Tokarska. - Wpieramy go na każdym kroku. Trochę jest tak, że życie naszej rodziny trochę jest podporządkowane Szymonowi, bo jeździmy z nim na dodatkowe lekcje, na konkursy czy spektakle. Ale bardzo to lubimy. W domu też z nim śpiewamy.

Marzę o pierwszej płycie - mówi Szymon Tokarski. - Jesteśmy dumni - dodaje mama Agnieszka

A pierwszy singiel Szymona "Przyjaźni moc" TUTAJ :

Sonda
Która część "Shreka" jest najlepsza?