Szpital w Wolicy wstrzymuje przyjęcia pacjentów

i

Autor: maraj, eska.pl

Szpital w Wolicy wstrzymuje przyjęcia pacjentów

2022-01-26 15:21

Wojewódzki Specjalistyczny ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy pod Kaliszem wstrzymuje przyjmowanie pacjentów. Do odwołania. Powodem są ogniska covidowe, które pojawiły się w placówce.

Od poniedziałku (24.01.2022r) w szpitalu pojawiały się ogniska covidowe. Na dzień 26 stycznia 2022 roku ogniska covidowe są opanowane.

Wszystkie osoby przebywające w szpitalu miały wykonane testy na Covid-19. Pacjenci szpitala, u których stwierdzono Covid-19 zostali wypisani do domu na izolację, a ci wymagający dalszej hospitalizacji przekierowani zostali do szpitali jednoimiennych. Personel szpitala, u którego wykryto Covid -19 jest na izolacji domowej, a reszta personelu w pracy. Medycy nie mają kwarantanny.

Informuje Wioletta Przybylska, rzecznik szpitala.

Poszczególne oddziały w placówce podlegają kwarantannie. W szpitalu rozpoczęło się odkażanie. Ze względu na dobro pacjentów działalność statutowa lecznicy prowadzona jest w ograniczeniu.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
Źródło: Szpital w Wolicy wstrzymuje przyjęcia pacjentów