dżej dżej

i

Autor: Dżej Dżej/facebook

Solowa płyta Dżej Dżeja! Dziś premiera pierwszego teledysku! [ZOBACZ]

2020-12-11 13:34

Big Cyc i Czarno Czarni to za mało. Pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego i tu mieszkający Jacek Jędrzejak, czy Dżej Dżej, wokalista i basista - debiutuje solo. Podczas lockdownu nagrał swój pierwszy solowy album zatytułowany "Ósmy dzień tygodnia". Płyta ukaże się w połowie stycznia, ale już dziś zobaczyć można teledysk to utworu ją promującego.

- Zrobiłem to. Spełniłem swoje kolejne marzenie. Nagrałem pierwszą solową płytę. Może zbyt późno, bo już siwe włosy na głowie, ale co tam, wystawię Was wszystkich na ciężką próbę...- tymi słowami Jacek Jędrzejak zaprasza do swojego "solowego" muzycznego świata.

Krążek to efekt dwóch lat pracy. I - paradoksalnie - gdyby nie lockdown, to kto wie, może trzeba byłoby czekać na niego jeszcze.

Materiał na płytę "Ósmy dzień tygodnia" powstawał przez dwa lata, ale podczas lockdownu prace mocno przyspieszyły. Mój zamysł był taki, żeby muzyka mocno odbiegała od Big Cyca i czarno Czarnych. Płyta została nagrana w systemie home office, a partnerem i producentem jest Robert Cichy, znakomity muzyk, laureat "Fryderyka 2019". Ciekawostka jest taka, że na płycie występuje poza nami mój syn Kacper vel Kacpersky, który zaśpiewał utwór „Sushi".

Przedsmak tego, co stworzył od dziś (piątek) w Internecie.

Bo swoją premierę miał teledysk do piosenki "Dom", który promuje solową płytę ostrowianina.

Teledysk do tej piosenki nagrywany był w tajemniczym zamku w Rostoce na Dolnym Śląsku, a reżyserem klipu jest Darek Szermanowicz, znany ze współpracy z zespołem Behemoth.

Mówi Dżej Dżej, który jest autorem wszystkich piosenek na płycie.

Krążek ukaże się w połowie stycznia przyszłego roku.

Kampania promująca noszenie odblasków