dziecko

i

Autor: pixabay

Seksualnie wykorzystywał 8 - letnią dziewczynkę. 7 lat spędzi w więzieniu.

2021-01-12 18:57

Jest wyrok sądu w Kaliszu w sprawie 43 - letniego mężczyzny, który przez ponad rok krzywdził dziecko swojej znajomej. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Wyrok nie jest prawomocny. Prokuratura nie wyklucza apelacji.

Zgodnie z wyrokiem sądu 43 - latek podczas kary więzienia zostanie poddany terapii. A na pół roku przed jej końcem - ponownie zbadany przez biegłych.

Jeśli uznają, że nadal potrzebuje pomocy - po wyjściu z więzienia będzie musiał terapię kontynuować we wskazanym ośrodku. Pod nadzorem sądu.

Mężczyzna ma także 5- letni zakaz kontaktowania się i zbliżania na mniej niż 50 metrów do ofiary. Oraz pięcioletni zakaz pracy z dziećmi. To również po wyjściu z wiezienia.

43 - latek od kwietnia ubiegłego roku jest tymczasowo aresztowany. Bo wtedy wyszło na jaw, że od lutego 2019 seksualnie wykorzystywał kilkuletnią dziewczynkę.

Podczas śledztwa nie przyznał się do winy.

Został zbadany przez biegłych psychiatrów i seksuologów, którzy przyznali, że zdawał sobie sprawę z tego co robi.

Wyrok, który zapadł przed Sądem Okręgowym w Kaliszu nie jest prawomocny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Tak wygląda odnowiony Komisariat Policji Toruń-Rubinkowo!