respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Sport

RESPECT- z pucharem dla najlepszego klubu

2023-05-30 9:49

6 złotych medali i puchar dla najlepszego klubu. Kickboskerski RESPECT z Ostrowa zgarnął całą pulę podczas Super Ligi w Bieruniu. Zawodnicy Michała Grzesiaka wystartowali w formule K1 i boksie, pokonując w pięknym stylu przeciwników.

Zdobyliśmy puchar dla najlepszego klubu – za najwięcej złotych medali i najlepszą obsadę zawodników - mówi Michał Grzesiak. Wracamy z sześcioma złotymi medalami i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo mieliśmy walki w K1 i boksie. Wśród naszych zawodników byli ci młodzi, ale też seniorzy więc na różnych poziomach. Były dwa ringi, a na każdym odbywało się ponad 20 walk. Miałem 8 zawodników, 6 zdobyło złoto. Dla jednego nie znalazł się przeciwnik, a jeden walkę przegrał, choć werdykt mógł być też inny.

resepect

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Wśród zwycięzców znalazł się również Patryk Walusch, który zaledwie miesiąc temu zdobył złoto w formule kick light. Tym razem zadebiutował w boksie i wygrał. Szykowałem się do takiej walki bokserskiej od jakiegoś czasu i się udało - mówi. Podczas sparingów u Michała już tylko ostatnio boksowałam, żeby przyzwyczaić się walki tylko z użyciem rąk. Fajne uczucie zdobyć złoto, bo cel jest osiągnięty, jest poczucie, że robota jest zrobiona w 100 procentach, a te treningi dały radę.

respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Złoto zdobyli również: Mateusz Sibiński, Kacper Sobczak, Marcel Mazurek, Maksim Savonik i Tomasz Białkowski. 

respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak

A już w niedzielę kolejnych zawodnicy RESPECT powalczą podczas Warszawskiej Grandy w formule K1. Patronem medialnym klubu jest Radio Eska.

respect

i

Autor: az