Reggae Na Piaskach 2021

i

Autor: mat. prasowe

Reggae Na Piaskach powraca! Festiwal w drugiej połowie lipca

2021-05-29 12:00

Kolejna edycja festiwalu Reggae Na Piaskach zbliża się wielkimi krokami. Już 23 i 24 lipca na ostrowskich Piaskach Szczygliczka wszyscy fani muzyki znów będą mogli posłuchać reggae’owych brzmień. Na miłośników festiwalu czekać będzie też kilka nowości.

Organizatorzy planują część atrakcji przenieść bliżej jeziora. Właśnie tam ma odbyć się Noc Soundsystemów, czy warsztaty bębniarskie oraz warsztaty nauki gry na instrumentach afrykańskich.

Akcentów z Afryki będzie podczas Reggae Na Piaskach znacznie więcej. Gośćmi festiwalu mają być m.in. uczniowie szkoły muzycznej African Music School. Mówi Jarosław Wardawy, organizator festiwalu

Wokół tego wydarzania postaramy się przygotować także kilka innych, dodatkowych atrakcji związanych z kulturą afrykańską. Będzie wystawa fotograficzna, warsztaty czy spotkania z ludźmi podróżującymi do Afryki.

Poza tym do Ostrowa Wielkopolskiego ma zawitać jedna z gwiazd afrykańskiej sceny muzycznej. To jak dokładnie wyglądać będzie tegoroczna edycja Reggae Na Piaskach zależne jest również od pandemicznych obostrzeń. Najważniejsze jednak, że impreza powraca na ostrowskie Piaski Szczygliczka. Medialnym partnerem imprezy jest Radio ESKA.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.05.2021