czapki

i

Autor: pixabay

Podzielili się ciepłem!

2021-11-12 9:00

Ostrowianie nie zawieli. I podzielili się czapkami, szalikami i rękawiczkami, które jeszcze przed zimą trafią do bezdomnych. Zbiórka, która trwała miesiąc, odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim po raz drugi .

W ubiegłym roku po raz pierwszy Ostrów zbierał zimowe czapki. I już wtedy okazało się, że jest w tej akcji potencjał. Dlatego tej jesieni zbiórkę zainicjowano ponownie. I znów mieszkańcy pokazali, że mają serca.

Mówi organizator akcji, radny miejski Ostrowa, Szymon Matyśkiewicz.

Przy tej okazji BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim którzy nas wsparli. To naprawdę super uczucie! Dziękujemy seniorom, ale nie tylko im. I fajnie, że te rzeczy, które do nas trafiły są generalnie w dobrym stanie. Teraz służyć będą bardziej potrzebującym.

Rzeczy w najbliższym czasie trafią do podopiecznych ze schroniska dla bezdomnych mężczyzn im. św. Brata Alberta. Część też weźmie STRAŻ MIEJSKA, która zimą sprawdza miejsca pobytu bezdomnych i będzie mogła im ciepłe ubranie zostawić.

QUIZ. Czy jesteś urodzonym zwycięzcą?

Pytanie 1 z 9
Lubisz planować swoje obowiązki, czy działasz spontanicznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE