Pobiegali nad ostrowskim zalewem. ZIMOWO [ZOBACZ]

2022-02-14 7:49

Było trochę błota, wiatru i słońca. Rywalizacja także, ale i fajna rodzinna atmosfera. Za nami 8. Zimowa ZADYSZKA. Ponad 250 biegaczy zmierzyło się w niedzielę z trasami organizowanych na Piaskach Szczygliczce w Ostrowie zawodów.

Trasa, jak zawsze była wymagająca. A pogoda wpisała się niemal idealnie. I jak zawsze podczas ostrowskich zawodów - nie zabrakło po prostu rodzinnej atmosfery.

Za nami 8. Zimowa ZADYSZKA Ostrów 2022.

Bardzo zadowolony jestem. Było świetnie - mówili biegacze. - Pogoda świetna, trochę słońca, trochę mrozu. Było naprawdę dobrze.

Jak na moje bieganie - nie mogę narzekać na wyniki.

Wszystko było naprawdę bardzo dobrze. Organizacja na świetnym poziomie. I rywalizacja także. Nie było to łatwy bieg, ale jestem zadowolony ze swojego wyniku. 10 kiloemtró w niewielę ponad 51 minut - to uważam - niezły wynik.

W biegu głównym - na 10 kilometrów - zwyciężył - Mateusz Grajek. Wśród kobiet najszybsza - na tym dystansie - była Martyna Czerwik.

Bieg z psem na długości 5 km wygrał Stefan Wnorowski z FRIDĄ.

Słoneczko, wiaterek, trochę błota - lepiej być nie może - mówi zwycięzca. - Frida spisała się rewelacyjnie. My wciąż z nią uczymy się siebie. Bo to adopciak, który jest ze mną od ponad roku. I psina robi takie postępy, że trudno nie być dumnym. Mamy już tytuły Mistrzów Polski, więc ...;)

Jestem dziś bardzo z niej zadowolony. Ona by pewnie jeszcze pobiegała, bo ta piątka to nie jest wszystko, co potrafi.

Medialnym partnerem ZIMOWEJ ZADYSZKI było - jak zawsze - Radio ESKA.

QUIZ: Miłość i walentynki w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Najczęstszy prezent walentynkowy w PRL:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE