bm

Autor: fb BM STAL

Play off wystartowało. Ostrowska Arena fruwała

2024-05-06 10:53

Dwa mecze za nimi i na razie jest 1:1. BM STAL Ostrów ostro weszło w rozgrywki play off. W 3mk Arena pierwszy mecz z WKS Śląsk zakończył się zwycięstwem gości. Jednak drugi to spektakularna wygrana żółto-niebieskich 81:64.

Multum drobnych rzeczy, które przełożyły się na to, że zespół z Wrocławia zdobył tylko 20 punktów. Wygraliśmy to wielką wolą walki, charakterem, ale to jest play off i tak musimy grać. A przede wszystkim w drugiej połowie drużyna zrobiła to dla kontuzjowanego Davida Brembly - mówi trener Andrzej Urban

Świetna obrona w naszym wykonaniu w drugiej połowie i to nam przyniosło zwycięstwo - dodaje Michał Chyliński, kapitan drużyny: Ciężki mecz ze względu na swoją wagę. Wiemy, że jakbyśmy przegrali ten drugi mecz u siebie, na swoim boisku oba, to byłoby bardzo ciężko to odrobić, sytuacja byłaby bardzo ciężka. Teraz wracamy do gry i wszystko jest otwarte.

bm

Gra w play offach toczy się do trzech zwycięstw. Kolejne spotkanie z WKS Śląsk już w czwartek, tym razem we Wrocławiu. Patronem medialnym BM STAL jest Radio Eska.