paczka dla ugandy

i

Autor: Paczka dla Ugandy/fb

Paczka dla UGANDY! Możesz pomóc

2022-02-01 15:21

Zebrali ponad pół tony darów dla sierocińca w UGANDZIE, teraz potrzebują jeszcze wsparcia, by te dary zawieźć na miejsce. Dlatego organizują licytację internetową, z której dochód zostanie wydany na transport. Kinga i Mateusz GROCHOWSCY z Ostrowa - pod koniec ubiegłego roku zorganizowali zbiórkę na rzecz prowadzonego przez Polkę w Ugandzie sierocińca. Odzew był spory. Do dzieciaków trafią m.in. pomoce naukowe i niezbędna odzież.

Są pomoce naukowe, odzież czy butelki dla najmłodszych. Pół tony darów dla dzieci z sierocińca w Ugandzie zebrali Kinga i Mateusz Grochowscy, pasjonaci podróży i pomagania z Ostrowa Wielkopolskiego.

Jeszcze w lutym dary mają trafić do sierocińca, który w Ugandzie prowadzi Polka. I to właśnie jej historia zainspirowała ostrowian do pomocy właśnie temu miejscu.

Ale teraz pomocy potrzebują sami ostrowianie, bo koszty transportu to co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.

I aby je zebrać - już w najbliższy weekend w internecie odbędzie się licytacja, z której dochód pozwoli wylecieć do Ugandy.

Jesteśmy na FB  "Paczka dla Ugandy". Mamy mnóstwo fajnych gadżetów - mówi Mateusz Grochowski. - Mamy przekazane prezenty od sportowców, od firm. Naprawdę jest w czym wybierać. To wszystko będzie można licytować już w najbliższy weekend. Zapraszamy!

PACZKA DLA UGANDY. Zapraszamy do licytacji - mówi Mateusz Grochowski

Lot do Ugandy planowany jest na 17 lutego.

Medialnie zbiórkę darów wspierało Radio ESKA.

Więcej znajdziecie TUTAJ : https://www.facebook.com/groups/4944480308905421/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=5015853405101444

Sonda
Czy pies jest najlepszym przyjacielem człowieka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE