paczka dla ugandy

i

Autor: Paczka dla Ugandy/fb

Paczka dla UGANDY! Możesz pomóc

2022-02-01 15:21

Zebrali ponad pół tony darów dla sierocińca w UGANDZIE, teraz potrzebują jeszcze wsparcia, by te dary zawieźć na miejsce. Dlatego organizują licytację internetową, z której dochód zostanie wydany na transport. Kinga i Mateusz GROCHOWSCY z Ostrowa - pod koniec ubiegłego roku zorganizowali zbiórkę na rzecz prowadzonego przez Polkę w Ugandzie sierocińca. Odzew był spory. Do dzieciaków trafią m.in. pomoce naukowe i niezbędna odzież.

Są pomoce naukowe, odzież czy butelki dla najmłodszych. Pół tony darów dla dzieci z sierocińca w Ugandzie zebrali Kinga i Mateusz Grochowscy, pasjonaci podróży i pomagania z Ostrowa Wielkopolskiego.

Jeszcze w lutym dary mają trafić do sierocińca, który w Ugandzie prowadzi Polka. I to właśnie jej historia zainspirowała ostrowian do pomocy właśnie temu miejscu.

Ale teraz pomocy potrzebują sami ostrowianie, bo koszty transportu to co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.

I aby je zebrać - już w najbliższy weekend w internecie odbędzie się licytacja, z której dochód pozwoli wylecieć do Ugandy.

Jesteśmy na FB  "Paczka dla Ugandy". Mamy mnóstwo fajnych gadżetów - mówi Mateusz Grochowski. - Mamy przekazane prezenty od sportowców, od firm. Naprawdę jest w czym wybierać. To wszystko będzie można licytować już w najbliższy weekend. Zapraszamy!

PACZKA DLA UGANDY. Zapraszamy do licytacji - mówi Mateusz Grochowski

Lot do Ugandy planowany jest na 17 lutego.

Medialnie zbiórkę darów wspierało Radio ESKA.

Więcej znajdziecie TUTAJ : https://www.facebook.com/groups/4944480308905421/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=5015853405101444

Sonda
Czy pies jest najlepszym przyjacielem człowieka?