festiwal Komeda

i

Autor: Grand Prix Komeda/fb

GRAND PRIX KOMEDA po raz 11.! Będzie kolejny festiwal w Ostrowie

2022-01-30 10:28

Fani muzyki i filmu już mogą się szykować. Ruszyły przygotowania do 11. Festiwalu Filmowego imienia Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. W tym roku - jeśli pandemia nie zmieni planów - "komedowe" święto ruszy 29 maja. A autora najlepszej muzyki w polskim filmie poznamy 4 czerwca.

To jedyny festiwal w Polsce, podczas którego oceniania jest muzyka napisana do polskiego filmu. I właśnie ruszyły przygotowania do kolejnej jego edycji.

Na przełomie maja i czerwca w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się 11. GRAND PRIX KOMEDA Festiwal imienia Krzysztofa Komedy.

Pierwszy tydzień czerwca znów oznaczać będzie święto muzyki i filmu w Ostrowie - mówi Sebastian Górski, wiceprezydent Ostrowa. - Liczymy, że pandemia nie pokrzyżuje tych planów. Dyrektor artystyczny Łukasz Maciejewski pracuje już nad programem. I zapowiada się naprawdę ciekawie. Ale na ten moment nie będziemy zdradzać jeszcze szczegółów. Zrobimy to, jak już wszystko będzie dopięte. Na pewno jednak festiwal się odbędzie.

Ubiegłoroczna edycja - z powodu pandemii - sierpniu.

Jury główną nagrodę przyznało Bartoszowi Chajdeckiemu za muzykę do filmu "MISTRZ".

Medialnym parterem festiwalu jest radio ESKA.

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE