festiwal Komeda

i

Autor: Grand Prix Komeda/fb

GRAND PRIX KOMEDA po raz 11.! Będzie kolejny festiwal w Ostrowie

2022-01-30 10:28

Fani muzyki i filmu już mogą się szykować. Ruszyły przygotowania do 11. Festiwalu Filmowego imienia Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. W tym roku - jeśli pandemia nie zmieni planów - "komedowe" święto ruszy 29 maja. A autora najlepszej muzyki w polskim filmie poznamy 4 czerwca.

To jedyny festiwal w Polsce, podczas którego oceniania jest muzyka napisana do polskiego filmu. I właśnie ruszyły przygotowania do kolejnej jego edycji.

Na przełomie maja i czerwca w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się 11. GRAND PRIX KOMEDA Festiwal imienia Krzysztofa Komedy.

Pierwszy tydzień czerwca znów oznaczać będzie święto muzyki i filmu w Ostrowie - mówi Sebastian Górski, wiceprezydent Ostrowa. - Liczymy, że pandemia nie pokrzyżuje tych planów. Dyrektor artystyczny Łukasz Maciejewski pracuje już nad programem. I zapowiada się naprawdę ciekawie. Ale na ten moment nie będziemy zdradzać jeszcze szczegółów. Zrobimy to, jak już wszystko będzie dopięte. Na pewno jednak festiwal się odbędzie.

Ubiegłoroczna edycja - z powodu pandemii - sierpniu.

Jury główną nagrodę przyznało Bartoszowi Chajdeckiemu za muzykę do filmu "MISTRZ".

Medialnym parterem festiwalu jest radio ESKA.

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?