samolot

i

Autor: Pixabay.com

Ruszyła rekrutacja na kurs przygotowujący do pracy kontrolera ruchu lotniczego!

2022-01-27 16:34

Nabór prowadzony będzie w 4 ośrodkach, w tym - w Poznaniu. O jedno miejsce będzie walczyło prawdopodobnie sto osób.

Kandydatów mogą przyciągnąć wysokie zarobki.

Jeśli chodzi o porty regionalne to jest średnio 21 300 złotych brutto miesięcznie, maksymalnie 32 000. Natomiast, jeśli chodzi o organy warszawskie, tutaj średnia pensja to 33 000 złotych brutto, a maksymalnie 45 000,

- mówi Janusz Janiszewski, prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i dodaje, że przy wyborze kandydatów liczy się nie wykształcenie, a umiejętności. Choć trzeba mieć ukończoną szkołę średnią i znać bardzo dobrze język angielski.

Z jednej strony musi podejmować bardzo szybko indywidualne decyzje, z drugiej strony jest to praca w zespole. Trzeba mieć predyspozycje do logicznego myślenia, łączenia kilku faktów naraz, podejmowania bardzo szybko decyzji i umieć radzić sobie ze stresem. 

Zainteresowani powinni się spieszyć, ponieważ kolejna rekrutacja może być dopiero za 2 lata. Chętni mogą aplikować też do Warszawy, Gdańska i Krakowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Źródło: Ruszyła rekrutacja na kurs przygotowujący do pracy kontrolera ruchu lotniczego!