kpr

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

Ostrów. Tu nie będzie miejsca na błędy. W sobotę Arged Rebud KPR Ostrovia zmierzy się z Gwardią Opole

2023-09-21 14:43

Tu nie ma innego wyjścia. To spotkanie ostrowscy szczypiorniści muszą wygrać! Po dwóch porażkach z rzędu, trzy punkty muszą trafić na kontro drużyny trenerów Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka. W sobotę Arged Rebud KPR Ostrovia zmierzy się w 3mk Arenie w Ostrowie z Gwardią Opole. Kciuki za ostrowian trzyma Radio Eska!

Dwa porażki z rzędu. Teraz musi być wygrana!

Mocny pojedynek, pod presją, szykuje się w sobotę w Ostrowie. W 3mk Arenie Arged Rebud KPR Ostrovia zmierzy się z Gwardią Opole.

To arcyważny mecz, liczymy na wsparcie kibiców – powiedział nam Marek Szpera, rozgrywający ostrowskiej drużyny.

Chciałem już z tej strony zaprosić kibiców na ten mecz - mówi zawodnik. - Będzie na pewno bardzo ciężko. Myślę, wyrównany będzie mecz do końca, ale wiemy, że nasza publika daje nam ósmego zawodnika i on będzie nam BARDZO POTRZEBNY!

Ważny mecz z Opolem, tutaj na swoim parkiecie. Kibiców nie może zabraknąć w hali 3mk Arena. Zapraszamy! Wiemy, jak ważnym "czynnikiem, są w naszej grze, jak dodają nam skrzydeł, jak pomagają wygrywać!

Dodaje trener Maciej Nowakowski.

Obecnie KPR Ostrovia jest na 9 miejscu w tabeli Orlen Superligi Piłkarzy Ręcznych. Sobotni rywal – na siódmym.

Początek meczu w sobotę 23 września o godzinie 18.00 w ostrowskiej hali.

Kciuki za ostrowskich szczypiornistów trzyma Radio Eska.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie teleturnieje?

Pytanie 1 z 10
Kto prowadzi teleturniej "Jeden z dziesięciu"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE