przed wosp

i

Autor: fb wośp ostrów

Ostrów przed Orkiestrą

2022-01-20 8:37

To już ostatnie dni przygotowań do 30 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ostrowskim sztabie trwa odliczanie i dopinanie programu.

Koncerty, licytacje, światełko do nieba, pokaz zabytkowych aut – to wszystko będzie w Ostrowie. Znalazło się w nim miejsce również na sport, bo w południe wystartuje bieg na Piaskach.

To już nasz zwyczajowy bieg na Piaskach. Można się jeszcze zapisywać, ale liczba miejsc jest ograniczona do 300 osób. Wpłaty wpisowego też są oczywiście przekazywane na konto fundacji. Skierowany do wszystkich, którzy mają ochotę wziąć udział. Trasa biegu wokół zalewu Piaski – Szczygliczka, czyli około 3 kilometry - mówi Maria Szeląg, dyrektor OCK. 

przed wosp

i

Autor: fb wośp ostrów

Wieczorem poleci światełko do nieba, będą występy grup młodzieżowych tanecznych i wokalnych i oczywiście to, na co wszyscy czekają czyli licytacje. Nie zabraknie oprawy muzycznej, bo na małej scenie pojawią się kapele rockowe. W tym roku po raz pierwszy muzyka zabrzmi również w Forum Synagoga i dyskotece.

Zaczynamy już dzień wcześniej, bo w sobotni wieczór będą dla Orkiestry grali dj w dyskotece Manhattan. Natomiast w niedzielę, w dniu finału będzie można wziąć udział w wydarzeniu, które po raz pierwszy organizujemy na naszej nowej scenie muzycznej w forum synagoga. W dniu finału podwójny set dj w wykonaniu formacji AUDIOLOGS, od 18 do 22 - dodaje dyrektor OCK.  

przed wosp

i

Autor: fb

Orkiestra zagra 30 stycznia, a główny sztab ostrowski będzie w OCK.

przed wosp

i

Autor: fb wośp ostrów
przed wosp

i

Autor: fb wośp ostrów