policja

i

Autor: BŹ

napad

Ostrów. Napad na pub. Policja szuka sprawców

2023-10-19 10:15

Nocy atak na jeden z pubów w Ostrowie Wielkopolskim. Nieznani sprawny oblali śmierdzącą substancją mężczyznę. Sprawę wyjaśnia ostrowska policja.

Do napadu doszło tuż przed 22.00 w środę. Dwóch nieznanych mężczyzn weszło do pubu i rozlało w nim śmierdzący płyn. Substancją oblało też jednego z mężczyzn, który był w lokalu.

Na miejsce przybyła załoga ratownictwa medycznego oraz straż pożarna i mężczyźnie, który został oblany tą substancją została udzielona pomoc, a następnie został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracował także technik kryminalistyki, który wykonał oględziny miejsca zdarzenia. Zebrał dowody. Teraz trwa ustalanie szczegółów całego zdarzenia. Szukamy sprawców - mówi Małgorzata Michaś, rzeczniczka KPP w Ostrowie.

Co ciekawe - to kolejny atak na ten pub, który znajduje się przy wiadukcie Odolanowskim w Ostrowie. Po ostatnim, miejsce było przez wiele tygodni zamknięte, teraz na nowo się otwierało.

Mężczyzna oblany cuchnącym płynem trafił do szpitala. Ale nic groźnego mu się nie stało.​

QUIZ z mapy świata. Na jakim kontynencie leżą te państwa?

Pytanie 1 z 0
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE