3mk Arena

i

Autor: 3mk Arena/fb

miasto

Ostrów. Miasto wybrało już nowego szefa 3mk Areny

2023-09-20 9:31

Miasto już wie. Ale jeszcze nie powie. Z początkiem listopada będzie nowy szef 3mk Areny. Trwają ostatnie rozmowy z wybranym kandydatem. Nazwisko poznamy 1 października.

Obecny prezes Zbigniew Trzoska, bo blisko 3 latach złożył rezygnację i w Ostrowie będzie jeszcze przez nieco ponad pięć tygodni.

Miasto zrezygnowało z konkursu. Wybrało już nowego szefa, ale nazwisko jest jeszcze tajemnicą.

Prowadzimy ostatnie rozmowy z wybranym przez nas kandydatem. To człowiek „stąd”, naszym zdaniem, bardzo dobry na to stanowisko - mówi nam Mikołaj Kostka, wiceprezydent Ostrowa. - Chcemy powołać nowego prezesa, jeszcze przed odejściem obecnego. Tak by płynnie przekazać obowiązki. Żeby nie było „dziury” w zarządzaniu, a nowy kierownik miał czas i możliwość dopytania o wiele rzeczy. Celowo nie organizowaliśmy konkursu – nie ma na to czasu, nie ma też – naszym zdaniem – takiej potrzeby. 3Mk Arena dziś to znakomite miejsce, ważne na mapie miasta, w którym można świetnie spędzić czas – sportowo, muzycznie – jak kto lubi.

Oficjalny komunikat o tym, kto będzie nowym szefem ostrowskiej hali miasto ma wydać 1 października.

Quiz. Czy wiesz, co oznaczają te emotikony? Najinteligentniejsi zdobędą 9/9!

Pytanie 1 z 9
Jak nazywa się ta fobia?
strach

Polecany artykuł:

Zmiany w 3mk Arena Ostrów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE