rondo limana

i

Autor: um ostrów

Komunikacja

Ostrów: kolejne rondo już we wrześniu

2023-09-11 12:21

Jeszcze przynajmniej do połowy września potrwają utrudnienia na Limanowskiego w Ostrowie. Tam, na skrzyżowaniu z Torową powstaje nowe rondo. Trwają ostatnie prace, przejazd jest tylko jednym pasem. Po otwarciu będzie nowa organizacja ruchu.

Teraz ruch nie jest zablokowany, bo jest dojazd przez ulicę Północną - mówi Marcin Wieruchowski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg: Odcięta jest ulica Osadnicza i dojazd jest tylko od Strumykowej. Natomiast sam ruch wahadłowy w tym miejscu jest wystarczającym utrudnieniem, zwłaszcza teraz we wrześniu. Myślę, że jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to do połowy września powinniśmy zdjąć barierki z ulicy Limanowskiego.

rondo limana

i

Autor: um ostrów

W połowie września mają zakończyć się też główne prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu Wrocławskiej – Brzozowej i Sadowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE