żuzel

i

Autor: TŻ Ostrovia/fb

żużel

Ostrów. Enea Falubaz Zielona Góra silniejsza od TŻ Ostrovii

2023-09-11 8:20

Nadzieja i ambicja były – ale wygrać się nie udało. Drużyna Arged Malesa Ostrów przegrała z Falubazem Zielona Góra pierwszy ćwierćfinałowy mecz 42 do 47. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Nie udało się wygrać, choć taka szansa się pojawiła, bo ostrowianie prowadzili nawet 10 punktami. A końcówka należała do gości.

47 do 42 – dla Falubazu Zielona Góra w pierwszym meczy w ćwierćfinale play-off 1. ligi żużlowej.

Arged Malesa Ostrów pokazał się z naprawdę dobrej strony, ale to nie wystarczyło, by pokonać przeciwnika, który w sezonie zasadniczym nie przegrał żadnego meczu.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że Falubaz ma dużo indywidualności i kwestią czasu było, kiedy się dopasują do naszego toru, chociaż myślę, że i tak sprawiliśmy im dużą niespodziankę torem. Widać było, że do połowy zawodów oprócz Przemysława Pawlickiego, wszyscy mieli ogromne problemy. Koniec końców, liderzy Falubazu dopasowali się na decydującą część spotkania, bo pokazali siłę drużyny. Nie udało się wygrać. Szkoda. Niedosyt na pewno jest. Rozegrać tego meczu nie dało się inaczej - mówił tuż po meczu trener ostrowian Mariusz Staszewski.

Rewanż w weekend w Zielonej Górze.

Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Quiz. Jak ma na imię ta gwiazda? My podajemy nazwisko, ty wybierz imię!

Pytanie 1 z 12
Romanowska, aktorka, nowa prowadząca "Nasz nowy dom"

Polecany artykuł:

KKS Kalisz czeka na swój hymn