arena ostrow

i

Autor: Arena Ostrów

Sport. Arena Ostrów

Ostrów. Arena ma sponsora i nową nazwę

2023-03-21 11:37

3MK ARENA OSTRÓW. To będzie nowa nazwa ostrowskiej hali sportowej. Właśnie podpisano umowę z firmą, która została sponsorem tytularnym. To oznacza, że nowa nazwa pojawi się nie tylko na elewacji, ale też na wszystkich materiałach promocyjnych i informacyjnych.

Sponsor będzie miał również obowiązek promowania samej Areny- mówi Mikołaj Kostka, wiceprezydent miasta. Wymierną korzyścią, dla której też oczywiście szukaliśmy sponsora będzie wynagrodzenie, które wypłaci spółce. To będzie pół miliona złotych wypłacone w ciągu trwania umowy. Będziemy to monitorować, bo takie działania promocyjne zwiększą wartość Areny i samej spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe. A to oznacza, że za kilka lat będziemy mogli mówić już o większych pieniądzach. Te pół miliona od sponsora to jest pół miliona mniej z budżetu miasta na działanie spółki.

Umowa została zawarta na 3 lata. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE