arged

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Ostrovia powalczy z aktualnym Mistrzem Polski

2022-06-24 9:51

Przed Arged Malesą TŻ Ostrovią kolejna szansa na zdobycie pierwszych ligowych punktów. Tym razem przeciwnikiem ostrowian będzie aktualny Mistrz Polski - Betard Sparta Wrocław.

Już dziś wieczorem Arged Malesa TŻ Ostrovia powalczy z aktualnym Mistrzem Polski - Betardem Spartą Wrocław, w ramach 10.rundy PGE Ekstraligi.

W pierwszym meczu we Wrocławiu ostrowianie postawili się faworytowi i długo dotrzymywali mu kroku, choć na początku spotkania stracili na skutek kontuzji Grzegorza Walaska.

Jak będzie tym razem?

Jak widać po miejscu w tabeli i po punktach, jakie mamy w tabeli na pewno nie jesteśmy faworytem tego meczu. Sparta ma jakąś zadyszkę, ale w dalszym ciągu jest to drużyna bardzo silna z Woffindenem i Maciejem Janowskim na czele. Wiemy, że jadą "zetkę" także we dwóch będą jechali w 14. wyścigach (śmiech), także na pewno oni są faworytem - ale my potrenujemy i będziemy chcieli sprawić niespodziankę - Mariusz Staszewski, trener TŻ Ostrovii.

Według kibiców Ostrovia jest faworytem tego spotkania, ale wszystko rozstrzygnie się na torze.

A to już dzisiaj wieczorem, o godz. 18.30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Medialnie ostrowskich żużlowców wspiera Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE