policja

i

Autor: Policja Ostrów Wielkopolski

Nie trafią na rynek. Policja przejęła 2 kg amfetaminy

2021-11-08 10:43

Miał blisko dwa kilogramy amfetaminy. Trafił do aresztu i usłyszał prokuratorskie zarzuty. Policja w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymała 30 - latka, który w mieszkaniu miał całkiem spory narkotykowy magazyn.

30 - latek jest mieszkańcem powiatu ostrowskiego.

Policja, po tym jak dowiedziała się, że posiada znaczne ilości narkotyków zjawiła się w jego domu.

I okazało się, że faktycznie mężczyzna miał całkiem niemały magazynek - mówi Małgorzata Michaś, rzeczniczka KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim prawie 2 kg amfetaminy. W trakcie działań podczas przeszukań pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci zabezpieczyli niewielką ilość marihuany. Okazało się też, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone substancje trafiły do laboratorium.

Materiał dowodowy zgromadzony w sprawie pozwolił na przedstawienie 30 - latkowi zarzutu posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych.

Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

Za to przestępstwo, według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Czy rozpoznasz rasy psów?

Pytanie 1 z 15
Rasa na zdjęciu to:
Golden retriever
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE