półkolonie

i

Autor: BŹ

Nie ma nudy! Dzieciaki korzystają z półkolonii na ostrowskiej stanicy! [AUDIO]

2020-07-09 13:22

Nawet jak nie ma pogody...to i tak się nie nudzą! Są zabawy w podchody i poznawanie tajemnic lasu. Blisko 50. dzieci bawi się na półkoloniach na Stanicy Harcerskiej w Ostrowie Wielkopolskim. To drugi turnus podczas tegorocznych wakacji. Będą jeszcze trzy.

Każdy dzień przynosi nowe atrakcje i pomysły. A dzieciaki chętnie włączają się we wszystkie zabawy. - Ostatnie miesiące i spowodowane koronawirusem zamknięcie w domach spowodowały, że dziś każde dziecko głodne jest kontaktów z innymi i z przyrodą. I to zapewniamy. Oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności - mówi Asia, opiekunka jednej z grup.

A są cztery. W każdej 12 dzieci. I dla każdego z nich znajdzie się coś do aktywnego spędzenia czasu.

półkolonie

i

Autor: BŹ

- Mamy ogniska, mamy zabawy w podchody. Chodzimy do lasu - mówią uczestnicy. Raz zbieraliśmy różne piórka, kamyczki i robiliśmy z nich naszyjniki. Mamy też śniadania i obiady. I fajnych kolegów i koleżanki.

Dzieciaki dobrze się bawią na półkoloniach na Stanicy Harceskiej w Ostrowie Wielkopolskiej

Obecny turnus kończy się w piątek. Ale do końca lipca ostrowscy harcerze zorganizują jeszcze trzy.

półkolonie

i

Autor: BŹ
Zwiedzanie Torunia powinniśmy rozpocząć w sercu miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE