julia

i

Autor: Julia Dutkiewicz MOC NAMIĘTNOŚCI Julii Dutkiewicz

MOC NAMIĘTNOŚCI Julii Dutkiewicz już w księgarniach

2022-02-15 16:42

Medale mistrzostw Polski w skoku wzwyż to za mało. Pierwszy poradnik o tym, jak dość do sukcesów w sporcie też. Dlatego Julia Dutkiewicz z Ostrowa Wielkopolskiego , zdolna i utytułowana lekkoatletka i - za moment - absolwentka AWF - sięga po więcej i właśnie wydała swoją drugą książkę. Tym razem nie jest to poradnik, jak zostać sportowcem, ale romans, erotyk i kryminał w jednym, pod wiele mówiącym tytułem - MOC NAMIĘTNOŚCI.

Julia na brak zajęć nie narzeka, ale chwila na napisanie drugiej książki się znalazła. Zadanie nie było bardzo trudne, ale jednak wymagało zaangażowania i pracy.

I właśnie poznaliśmy jej efekt. MOC NAMIĘTNOŚCI już jest na rynku i podoba się czytelnikom.

To taki romans, erotyk, może też i kryminał. Każdy znajdzie coś, co lubi - mówi Julia Dutkiewicz. - Dwoje ludzi spotyka się .... i jak to zawsze w takich relacjach bywa pojawiają się problemy ale i namiętność. A do tego trzeba uporać się z bagażem zwanym przeszłością. Bohaterka jest trochę do mnie podobna, ma też tę waleczność, którą ja mam. Ale na tym podobieństwa się kończą. To zupełnie osobna postać, która przeżywa i namiętności, i kłopoty. Myślę, że tej mojej powieści bliżej do "Chyłki" niż do "50 twarzy Greya".

Praca nad książką zajęła kilka miesięcy. A w głowie autorki jest już kolejna - tym razem z akcją w świecie jeszcze jej bliższym, bo w świecie sportu.

Na razie jednak nie mogę za dużo powiedzieć, ale na pewno będzie w tej powieści romans  - mówi Julia Dutkiewicz. - Jeszcze jednak nie wiem, kiedy się ona ukaże. Bo jeszcze ją piszę. Nie wykluczam też drugiej części MOCY NAMIĘTNOŚCI.

Pisanie książek jest fascynującą przygodą. Mam dużo wyobraźni i potrafię wykreować inną rzeczywistość. Dlatego nie wykluczam, że właśnie taką drogę wybiorę, jeśli chodzi o przyszłość.

Teraz jednak muszę skończyć studia i zająć się sportową karierą.

Ale wiadomo, najlepsze książki pisze samo życie i sama jestem ciekawa co się jeszcze w moim wydarzy.

To romans, erotyk i kryminał w jednym - mówi Julia Dutkiewicz

MOC NAMIĘTNOŚCI kupić można w księgarniach internetowych.

QUIZ. Jaki zawód do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Czy byłeś/aś pilnym uczniem?