Autor: fb Policja Ostrów

Policja

Michał Michalski na podium w policyjnym triathlonie

2023-06-15 10:59

Ostrowianin na podium Mistrzostw polski policjantów w triathlonie. Sierżant sztabowy Michał Michalski wystartował na dystansie jednej ósmej IRONMANA. W kategorii wiekowej do 30 roku życia zajął drugie miejsce.

Zmagania polegające na przepłynięciu 475 metrów, przejechaniu rowerem 22,5 km i przebiegnięciu 5,25 km ukończyło 190 zawodników, w tym 22 mundurowych. IRONMAN odbywał się nad nad zalewem Mietkowskim, województwo dolnośląskie. Do rywalizacji stanęło prawie 200 zawodników z całego kraju. Michał Michalski w trudnych, upalnych warunkach pogodowych, pokonał ten dystans w czasie 1 godziny 13 minut i 35 sekund! Na co dzień funkcjonariusz wydziału prewencji ma na swoim koncie już sukcesy w kolarstwie szosowym. Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia, nie tylko sportowe.