michał grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Sport

Michał Grzesiak szykuje się do Pucharu Świata

2023-05-26 19:23

Michał Grzesiak z powołaniem do kadry Polski. Utytułowany sportowiec z Ostrowa, już w czerwcu wystąpi w Pucharze Świata Kickboxingu w Budapeszcie. Walczyć będzie w formule kick light, w kategorii do 94 kilogramów.

Michał Grzesiak ma na swoim koncie ma już trzy tytuły Mistrza Europy i dwa Mistrza Świata. O kolejne złoto będzie chciał walczyć w listopadzie podczas Mistrzostw Świata w Portugalii.

Puchar w Budapeszcie to dla nas też sprawdzian przed mistrzostwami świata – mówi Michał GrzesiakNa pewno chciałbym wprowadzić kilka nowych aspektów, które mają pomóc w wytrzymałości, kondycji i sile. Cały czas konsultujemy się na zgrupowaniach z trenerami,  nad czym możemy jeszcze bardziej popracować. Wiadomo, że tytuł mistrzowski to dla mnie plus i przewaga, ale też zobowiązanie. Ale inne kadry też nie śpią, zawsze trzeba zrobić coś lepiej, mocniej. Mamy co robić. 

michał grzesiak

i

Autor: az

Puchar Świata w Budapeszcie potrwa od 15 do 18 czerwca. Patronem medialnym Michała Grzesiaka jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE