Zalewski w Arenie

i

Autor: Klub Stara Przepompownia / mat. prasowe

Krzysztof Zalewski w niedzielę wystąpi w Hali Arena!

2021-10-05 17:00

Krzysztof Zalewski wystąpi w Hali Arena w Ostrowie w najbliższą niedzielę. To kolejny koncert w nowej hali widowisko-sportowej w mieście, tym razem organizowany pod szyldem SP 2.0 przez ostrowski Klub Stara Przepompownia. Medialnie wydarzenie poleca Radio ESKA.

Krzysztof Zalewski w niedzielę powraca do Ostrowa Wielkopolskiego. Artysta zaprezentuje dobrze znane publiczności utwory z przekroju swojej twórczości takie jak np. Kurier, Annuszka, Jaśniej. Mówi Wojtek Sperling z Klubu Stara Przepompownia.

Usłyszymy także utwory z płyt Zabawa, Złoto oraz wcześniejszej twórczości artysty. Możemy spodziewać się fajnej energii, profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia. Z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie dzięki ekipie Krzysztofa Zalewskiego.

Koncert w Hali Arena w Ostrowie odbędzie się 10 października. Otwarcie bram ostrowskiego obiektu zaplanowano na 17:30, a start koncertu na godzinę 19:00. Od Radia ESKA możecie zgarnąć bilety na tą imprezę. Słuchajcie uważnie naszej anteny!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE