Będzie kolejny etap modernizacji Stadionu Miejskiego

i

Autor: UM Ostrów / mat. prasowe

Kolejny etap modernizacji Stadionu Miejskiego w Ostrowie

2021-06-08 13:22

Będzie kolejny etap modernizacji Stadionu Miejskiego w Ostrowie. Przetarg na to zadanie został rozstrzygnięty a umowa z wykonawcą prac podpisana. Miasto w budżecie zabezpieczyło 5 milionów złotych na realizację tego zadania. Prace mają rozpocząć się po zakończeniu trwającego właśnie sezonu żużlowego.

W planach jest m.in. modernizacja części trybun na ostrowskim stadionie. Konkretnie na odcinku od wjazdu dla polewaczek, do parku maszyn. W miejscu, gdzie teraz znajdują się jeszcze drewniane ławki, ma zostać zamontowane w sumie 2000 krzesełek. Dzięki temu ostatnia część stadionu zyska nowe miejsca siedzące dla kibiców.

"Dzięki tej inwestycji stadion zyska już inny wymiar – będzie nowoczesnym, bezpiecznym i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych obiektem sportowym. Od kilku lat, systematycznie, podnosimy jakość naszego stadionu, by ostrowscy kibice mogli cieszyć się zawodami w godnych warunkach." - napisała w mediach społecznościowych Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

Do pełni szczęścia żużlowcom potrzebny będzie jeszcze remont parku maszyn, ale już modernizacja trybun to pozytywna informacja dla klubu i kibiców. Ostrów zabezpieczył 5 milionów złotych w miejskim budżecie na realizację tego zadania. Prace ruszą po zakończeniu żużlowego sezonu.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE