zdjęcie poglądowe

i

Autor: FB Klasyki na Ziemi Ostrzeszowskiej

MOTORYZACJA

Klasyki po raz czwarty przyjadą do Ostrzeszowa. Impreza już w sobotę!

2024-06-13 11:41

W sobotę widzimy się na stacji kontroli pojazdów, przy ulicy Zamkowej 56. Od 14:00 startuje tu IV finałowy Klasyczny Zlot Diagnostyczny. To niezła gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Atrakcji nie zabraknie. W programie m.in: darmowa kontrola stanu technicznego pojazdu, food trucki oraz afterparty w klimacie techno. Będzie też kilka nowości.

Trzy strefy moto, food trucki, wirtualne wyścigi, konkursy i wiele innych. To wszystko w Ostrzeszowie już w najbliższą sobotę. Bo to właśnie wtedy odbędzie się finałowa edycja Klasycznego Zlotu Diagnostycznego.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych przygotowaliśmy dla Was trzy główne strefy motoryzacyjne, czyli amerykańską i japońską - bez ograniczeń wiekowych oraz strefę klasyczną, w której znajdą się pojazdy 25 - letnie i starsze. Nie zapomnieliśmy także o atrakcjach dla najmłodszych, ponieważ na zlocie będą przygotowane dla nich dmuchane zamki. Dostępna będzie również strefa gastronomiczna. Będą tam food trucki i każdy znajdzie coś dla siebie - mówią organizatorzy Justyna Markiewicz i Jakub Ławecki.

Nowością będą wirtualne wyścigi.

Przygotowaliśmy także nową atrakcję, której nie było w ubiegłych latach, a mianowicie chodzi o strefę sim racingu, czyli wirtualnych wyścigów, dzięki czemu każdy - niezależnie od wieku i tego, czy posiada prawo jazdy, czy nie - będzie mógł spróbować swych sił w samochodzie wyścigowym, na dowolnie wybranym torze. Warto też wspomnieć, że najlepsze czasy, uzyskane w wyścigu będą nagradzane - dodaje Jakub Ławecki.

Pojawi się też strefa niespodzianka, ale o tym, co się w niej znajdzie dowiecie się dopiero na w sobotę ;)

Po zlocie bawimy się na afterku przy technobusie. Wstęp wolny. Startujemy - w sobotę - o 14:00. Zlot klasycznie odbędzie się na stacji kontroli pojazdów na ulicy Zamkowej 56.

Zobaczcie, co działo się w ubiegłym roku. 

Quiz. Jesteś ekspertem w temacie motoryzacji? Znasz wszystkie te marki?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego. Jaka marka posiada takie logo?
Źródło: Klasyki po raz czwarty przyjadą do Ostrzeszowa. Impreza już w sobotę!