KKS

i

Autor: kks kalisz

Sport

KKS Kalisz z nowym transferem

2023-07-18 14:32

Zmiany w KKS Kalisz. Klub ma nowego rzecznika prasowego. Ilona Juskowiak, była dziennikarka Radia Eska zadba teraz o komunikację i wizerunek KKS.

Pierwsze transfery zawodników za nimi, ale jeszcze w tym tygodniu zostaną ogłoszone kolejne i pojawi się pierwsza prezentacja nowej drużyny. KKS poprowadzi też nowy trener Paweł Ozga. Ale to nie koniec zmian, bo klub postawił na profesjonalne rozwiązania również z obsłudze prasowej i komunikacji – zarówno tej z mediami jak i kibicami. Od wczoraj funkcję rzecznika pełni Ilona Juskowiak, absolwentka kierunku dziennikarstwa ze specjalizacją sportową na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Cieszę się, że mogłam przyjąć stanowisko rzecznika prasowego takiej drużyny – mówi Ilona Juskowiak. - Razem z nowym trenerem będziemy chcieli wprowadzić klub na wyższy poziom jeśli chodzi o komunikację, na wszystkich poziomach. Plany są duże, ale wiadomo – potrzeba na nie czasu. Na pewno jednak chcemy pokazać klub również „od kuchnia”, wszystko w ciekawszej formie, przyjaznej dla oka, rzetelnej. Ma być sprawna komunikacja z mediami, ale też wprowadzenie mediów społecznościowych naprawdę w XXI wiek, wzorując się w tym na najlepszych klubach piłkarskich.

kks

i

Autor: kks kalisz

Inauguracyjny mecz KKS rozegra już w sobotę na własnym boisku, gdzie spotka się z Radunią Stężyce. Start o 19.25, a patronem medialnym klubu jest Radio Eska.