miodobranie kalisz

i

Autor: fot. Unsplash miód

wydarzenie

Kalisz: Miodobranie już po raz dwunasty

2023-07-05 9:46

Na to wydarzenie czekają chyba wszyscy, bo któż nie lubi miodu? Przed nami Kaliskie Miodobranie. 12. edycja imprezy odbędzie się 3 września.

Przede wszystkim miód, ale także inne pszczele produkty, prosto z pasieki – to wszystko do zobaczenia i posmakowania na Kaliskim Miodobraniu na kortach Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

- Kto był z nami podczas poprzedniej edycji ten wie, że nie można odpuścić tej imprezy. Poprzeczka została postawiona wysoko, więc w tym roku nie chcemy was zawieść i szykujemy kilka nowości

- informują organizatorzy.

Będą i kosmetyki naturalne, i rękodzieło, a także przetwory domowe i słodkie kulinaria. Będą też rośliny miododajne. Obok tego warsztaty i szereg innych atrakcji dla najmłodszych.

Nie zabraknie także najważniejszego – pokazów miodobrania. Te zawsze przyciągają dużą publiczność.

Podczas wydarzenia odbędzie się także piknik z kaliskimi organizacjami pozarządowymi. Będzie można więc poznać miejscowe NGO z miasta i regionu, a także przedsiębiorstwa, które je wspierają.

Źródło: Kalisz: Miodobranie już po raz dwunasty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE