policja

i

Autor: Policja Ostrów

bezpieczeństwo

Imprezowo, ale cały czas bezpiecznie. To podstawa

2023-11-10 17:20

Przed nami weekend i czas zabawy. Zadbajcie o swoje bezpieczeństwo podczas samych imprez, ale też wieczornych i nocnych powrotów do domu- apeluje policja w Ostrowie. Choć w naszym mieście jest bardzo bezpiecznie, jak wynika ze statystyk, to lepiej postawić na profilaktykę.

Kobiety zdecydowanie rzadziej padają ofiarami takich po imprezowych ataków czy kradzieży mówi Paulina Kozłowska z ostrowskiej policji. - To jednak mężczyźni takim swoim lekceważącym stylem czy pijanymi powrotami sami się wystawiają na napaść. Kobiety są w zdecydowanej mniejszości, czyli jesteśmy rozsądne. Ale i tak pamiętać - na imprezach, gdzie wychodzimy z koleżankami nie rozdzielajmy się, wracajmy do domu taksówką, ograniczajmy ryzyko do minimum. Nie chodzi o to, by nie wchodzić w ciemne uliczki, ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Nie wychodzimy same w miejsca, gdzie możemy się czuć niepewnie.

policja

i

Autor: Policja Ostrów

I przypominamy – na nocnych imprezach pilnujcie swoich drinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE