Grzegorz Walasek

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Grzegorz Walasek wraca do zdrowia

2022-05-17 8:40

Grzegorz Walasek, który podczas jednego z występów w PGE Ekstralidze uległ wypadkowi - wraca do zdrowia. Złamane żebra, obojczyk i problemy z kręgosłupem to wszystko z czym musi się mierzyć zawodnik Arged Malesy TŻ Ostrovii.

To nie jest dobry czas dla Arged Malesy TŻ Ostrovii.

Napawać optymizmem może jedynie coraz lepszy stan zdrowia, kontuzjowanego Grzegorza Walaska.

Żużlowiec, który podczas meczu we Wrocławiu uległ wypadkowi małymi krokami wraca do zdrowia. Sportowca czeka długa rekonwalescencja: złamane żebra, obojczyk i problemy z kręgosłupem wykluczają go na parę tygodni z rywalizacji w PGE Ekstralidze.

Ciężko mi się oddycha, bo te żebra są obite. Część jest złamanych i to tak wygląda jakby były przez to problemy z oddychaniem,

ale zdrowotnie wszystko idzie w dobrym kierunku - mówi Grzegorz Walasek, zawodnik TŻ Ostrovii.

Sportowca czeka długa rekonwalescencja: złamane żebra, obojczyk i problemy z kręgosłupem wykluczają go na parę tygodni z rywalizacji w PGE Ekstralidze.

Grzegorz zapewnia, że czuje się lepiej i będzie wspierał klub.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy Walasek wróci do gry. Na pewno w najbliższym czasie nie pomoże "biało - czerwonym" w walce o ligowe punkty. A te do zdobycia będą już w piątek, 20 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie, gdzie TŻ Ostrovia zmierzy się z Motorem Lublin.

Ostrowskich żużlowców medialnie wspiera Radio Eska.