Festiwal Filmowy Ostrów

i

Autor: fb Grand Prix Komeda Festiwal filmowy

Festiwal Filmowy - pierwsze filmy konkursowe

2022-06-01 11:02

Trzy filmy konkursowe i spotkania z ich twórcami. To plan na dzień czwarty Festiwalu Filmowego w Ostrowie. Jeszcze dziś do zobaczenia „Mosquito state”, „Magdalena” i komedia „Jakoś to będzie”. To pierwsze z 7 filmów, jakie ubiegać się będą o główną nagrodę Grand Prix Komeda.

Chcemy wprowadzać na te spotkania, które poprowadzą Ewa Smolińska i Krzysztof Kwiatkowski, właśnie elementy różnych profesji. Aby pokazać, rozmawiając o muzyce filmowej, jak wygląda współpraca z operatorami, jak współgrają z kompozytorem dźwiękowcy. Tego do tej pory na naszym festiwalu nie było - mówi Łukasz Maciejewski, dyrektor artystyczny festiwalu. 

ff22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda

W tym roku jury jest 5-osobowe, a w jego skład weszli: Jan Młynarski, Magda Umer, Grażyna Błęcka-Kolska, Bartosz Chajdecki i Tomasz Lach - dodaje Łukasz Maciejewski. Jestem przekonany, że mamy w gronie jurorskim naprawdę wybitnych specjalistów, ludzi, którzy naprawdę znają się na muzyce filmowej. I są artystami różnych dziedzin – to aktorzy, kompozytorzy, muzycy. Wiemy, że będzie to optymalny werdykt. 

ff22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda

Festiwal Filmowy potrwa do soboty. Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie na fb profilu Grand Prix Komeda, a partnerem medialnym jest Radio Eska.

ff22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda