Sławomir Wigry Składaki

i

Autor: fot. FB/Wigry Składaki Dobre Chłopaki Sławomir dołączył do akcji ekipy "Wigry Składaki Dobre Chłopaki"

Dobre Chłopaki i Sławomir na składakach. Piosenkarz wspiera małego Wiktora

2021-04-30 11:25

Składany rower z autografem Sławomira na licytacji. Nadal trwa zbiórka na rzecz 5-letniego Wiktora z Kalisza, który zmaga się z powikłaniami mózgowego porażenia dziecięcego. Do akcji chłopaków, którzy dla Wiktora pojadą z Kalisza do Zakopanego na składanych rowerach, dołączył teraz znany piosenkarz.

Legendarny jednoślad z autografem Sławomira można licytować w mediach społecznościowych ekipy Wigry Składaki Dobre Chłopaki pod tym postem.

– Cześć, tu Sławomir! Kochani, dosiadłem rumaka. To jest legendarny Wigry, o którym marzyłem na komunię. Prawdopodobnie ma tyle lat, co Sławomir. Chciałem was serdecznie zaprosić na licytację tego cuda. Środki z licytacji będą przeznaczone dla Wiktora, na rehabilitację i leczenie

– mówi Sławomir.

Wiktor Taterka zmaga się z podwichnięciem bioder. To powikłanie mózgowego porażenia dziecięcego. 5-latek nie chodzi, skarży się na ból nóg. Rodzice walczą o jego pierwszy samodzielny krok. Chłopca czeka poważna operacja.

– Ta operacja jest konieczna, może nie po to, by postawił swój pierwszy krok, ale po to, by nie było gorzej, żeby nie doszło do zwichnięcia, co uniemożliwi nam dalszą walkę o samodzielny krok Wiktora. To ma zabezpieczyć biodra i pomóc w rehabilitacji

– mówi Aldona Taterka, mama Wiktora. Zabieg jest kosztowny, a lekarzom zależy na jak najszybszym przeprowadzeniu operacji, tak by stan chłopca nie pogorszył się. Termin wyznaczono na 16 czerwca. Zbiórka na portalu Siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/wiktor-taterka trwa do 16 maja. Na razie zebrano nieco ponad połowę ze 150 tysięcy zł.

Licytacja roweru z autografem Sławomira trwa od 29 kwietnia. Jednoślad rok temu pokonał trasę z Kalisza do Helu. Wtedy kaliska ekipa jechała tam dla Ani Mrówczyńskiej. Zwycięzca licytacji oprócz pomarańczowego składaka, otrzyma także płytę Sławomira, również z autografem.

Źródło: Dobre Chłopaki i Sławomir na składakach. Piosenkarz wspiera małego Wiktora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE