ostrów prokuratura

i

Autor: BŹ

Dlaczego zmarli 30 i 36 - latkowie? Kluczowe będą szczegółowe wyniki sekcji

2021-04-19 12:14

Potrzebne są kolejne badania i analizy, by wyjaśnić przyczynę śmierci 30 - latka, który zmarł podczas interwencji policji w marcu tego roku w Krotoszynie. Służby wezwała matka, bo mężczyzna był agresywny. Kobieta sugerowała, że może być pod wpływem narkotyków. Po podaniu środków uspokajających - stracił przytomność. I już jej nie odzyskał.

Sekcja zwłok nie dała jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co doprowadziło do śmierci 30 - latka.

- Potrzebne będą kolejne analizy pobranych próbek - mówi Maciej Meler rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Na dotychczasowym etapie przeprowadzono szereg czynności dowodowych w tym m.in dokonano szczegółowych oględzin miejsca ujawnienia zwłok, sekcja zwłok oraz zostały szczegółowo przesłuchane wszystkie osoby biorące udział w tym konkretnym zdarzeniu.

Podobne zdarzenie miało miejsce w lutym w Ostrowie. Podczas interwencji domowej zmarł 36 - latek. Także był pobudzony i agresywny. I też nagle stracił przytomność.

Jemu służby nie zdążyły podać żadnych środków farmakologicznych.

Tutaj również prokurator czeka na wyniki szczegółowych badań pobranych próbek.

Raport z anteny 19.04, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE