swieta

i

Autor: Pracownia Różana/ fb

"Choinka piękna jak las.." A może w tym roku WIANEK? Jaka jest moda świąteczna? [POSŁUCHAJ]

2020-12-23 21:17

Naturalnie i z klasą. Ale dla tych, którzy nie potrafią inaczej - na BOGATO z czerwienią i złotem.​ To już naprawdę "ostatni dzwonek" by przygotować świąteczne drzewko. Dla tych, którzy właśnie robią to na ostatnią chwilę - mamy kilka podpowiedzi - jak wyglądać mogą świąteczne choinki. Te w tym roku - jak i w poprzednich - przede wszystkim żywe. I ubrane w naturalne ozdoby.

Jeśli bombki to przede wszystkim w kolorach złotym i czerwonym. Takie ozdoby zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem, bo właśnie z tymi kolorami kojarzą się święta Bożego Narodzenia. I to też jest trafny wybór - mówią styliści.

Ale trzeba też zauważyć, że każdy rok przynosi nowe pomysły i trendy. I tak na przykład - w tym - modne są także wieńce - wypełnione TYLKO igliwiem, bez żadnych dodatków. Lub plecione na metalowych obręczach.

Mówi Izabela Markowska z Kwiaciarni RÓŻANEJ w Ostrowie Wielkopolskim.

Modne są ozdoby industrialne, modernistyczne. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych. Ale nie musi być to regułą.

Wszystko zależy od wykonania.  W tym roku sporo wykonujemy właśnie takich ozdób, które częściowo są tylko "zajęte" przez igliwie i inne elementy, ale widać też samą obręcz.

Modna jest przede wszystkim natura - mówi Izabela Markowska z Pracowni Różanej
święta

i

Autor: Pracownia Różana/ fb

Tak naprawdę, jeśli chodzi o święta i towarzyszące im rośliny i ozdoby, to ile głów tyle pomysłów i możliwości.

Najważniejsze jednak, by przy takiej czy innej choince po prostu czuć się dobrze i mieć przy sobie tych, z którymi świąteczny czas chcemy spędzić.

A o gustach...wiadomo... się nie dyskutuje.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Życzenia świąteczne od siedleckiej redakcji ESKI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE