bm

i

Autor: fb BM STAL

Sport

BM STAL w drodze po brąz

2023-06-05 10:49

Wygrana w pierwszym spotkaniu, ale to dopiero połowa drogi. BM STAL pokonała Legię Kosz 85 do 73 w pierwszym meczu o brązowy medal. Przed nimi jeszcze jedno starcie, już w Ostrowie. Wtedy poznamy drużynę, która zajmie miejsce na podium rozgrywek play off.

Mamy 12 punktów przewagi i szykujemy się na decydujące spotkanie - mówi Andrzej Urban, trener drużyny: Liczę, że drużyna i kibice godnie razem zakończymy sezon. To już nie jest jakaś seria, tylko faktycznie ostatnie spotkanie w sezonie i będziemy mogli pożegnać się na boisku. My dobrą grą chcemy podziekować za cały sezon.

bm

i

Autor: fb BM STAL

Wiedzieliśmy, że to zespół mocny w ataku i przede wszystkim staraliśmy się narzucić swój styl gry - mówi kapitan drużyny Damian Kulig: To nam się udało i cieszę się, że zdołaliśmy utrzymać ten wynik do końca. Ale to jest dopiero połowa, teraz widzimy się we wtorek. Mam nadzieje ze nadal będziemy grać tak dobrze i zwyciężymy. Zapraszamy kibiców, żeby nas wspierali, to ostatni mecz w sezonie. Dajmy czadu na boisku i na trybunach i wygrajmy ten medal dla Ostrowa.

bm

i

Autor: fb BM STAL

Decydujący mecz już jutro w 3mk Arena Ostrów. Start o 20.00 a patronem medialnym BM STAL jest Radio Eska.