bm stal

i

Autor: fb BM STAL

Koszykówka

BM STAL vs PIERNIKI. Kto wygrał mecz?

2023-10-30 13:45

Świetny mecz i wygrana z dużą przewagą. W niedzielę BM STAL pokonała w Toruniu drużynę Twarde Pierniki 76 do 57. Tym samym Stalówka zalicza awans o oczko wyżej w tabeli Orlen Basket Ligi na 5 miejsce i kompletem 10 punktów.

Nie zabrakło błędów, ale to był pierwszy mecz w pełnym składzie w tym sezonie - mówi drugi trener Stali Konrad Kaźmierczak. Z jednej strony prowadziliśmy cały mecz, a z drugiej jest jednak niedosyt. Ale jest początek sezonu, mamy swoje wnioski i będziemy je wprowadzać w życie. Przeciwnicy też zmieniali styl obrony w trakcie meczu, ale najważniejsza jest wygrana, awans w tabeli i to, że mamy stabilną obronę, a zawodnicy się zgrywają.

bm

i

Autor: fb BM STAL

Kolejny mecz BM STAL rozegra już u siebie. W sobotę w 3mk Arena Ostrów zmierzy się z Treflem Sopot. Start o 17.30 a patronem medialnym Stalówki jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE