bm

i

Autor: fb BM STAL

Koszykówka

BM STAL - przegrana o 1 punkt

2023-11-06 8:47

Dramatyczne sceny pod koszem i zacięta walka do ostatniej sekundy. Ale to przeciwnik był o jeden punkt lepszy. Wynikiem 70:71 zakończył się sobotni mecz BM STAL przeciwko TREFLOWI SOPOT. Nie zabrakło trudnych momentów ani kontrowersyjnych decyzji sędziowskiej trójki.

Początek meczu daliśmy Treflowi dosłownie skakać nam po głowach i dobijać - mówi Konrad Kaźmierczyk, drugi trener BM - Zrobili sobie wiele zbiórek, zdobyli punkty, a my nie zrobiliśmy tego, co powinniśmy. Bardzo skuteczni zawodnicy, a my za późno wróciliśmy do naszej defensywy, a w ostatnich dwóch akcjach po prostu nie obroniliśmy.  No i w ostatniej akcji myślę, że można było bronić tak, żeby nie dać sędziom możliwości zagwizdania takiego faulu. Kończy się wygraną przeciwnika jednym rzutem i to już druga taka porażka, gdzie przegrywamy jednym punktem.

bm

i

Autor: fb BM STAL

Kolejny mecz BM Stal rozegra już w czwartek na wyjeździe. Zmierzy się z Domelo Sokół Łańcut, który zajmuje 14 miejsce w tabeli Orlen Basket Ligi. Natomiast na swoim boisku podejmować będzie MKS Dąbrowę Górniczą 19 listopada. Patronem medialnym Stalowców jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE