kasia jackowska

i

Autor: BŹ

sport

Kasia na medal! A nawet DWA! Sukces ostrowianki na Mistrzostwach Europy w Taekwondo [POSŁUCHAJ]

2023-11-04 12:57

To najcenniejsze krążki w jej dotychczasowej karierze. Kasia Jackowska z Ostrowa zdobyła dwa złote medale na rozgrywanych w Madrycie Mistrzostwach Europy w Tekwondo. Była najlepsza w walkach indywidualnych. Złoto zdobyła też drużynowo.

Pierwsze emocje już opadły, a medale - DWA ZŁOTE - pięknie błyszczą na piersi.

Kasia Jackowska, 17-latka z Ostrowa właśnie wróciła z Madrytu, z Mistrzostw Europy w Taekwondo, na których wywalczyła dwa złote krążki - w walkach indywidualnych i drużynowych.

Nadal nie mogę w to uwierzyć  - mówi nam Kasia Jackowska. - To niezwykłe przeżycie i emocje. I - na dziś - najważniejsze moje medale. BARDZO SIĘ CIESZĘ! To efekt naszej ciężkiej pracy. Nas wszystkich, zawodników ale i trenerów, bez których nie byłoby tego sukcesu. Bardzo cieszy mnie medal indywidualny, ale też ten drużynowy, który wywalczyłyśmy razem z Igą, Dominiki i Amelką.

To było wielke przeżycie - mówi Kasia Jackowska

Łącznie na mistrzostwach w Hiszpanii Polacy "rozbili medalowy bank" - zdobyli 99 krążków - w każdym kolorze.

Wśród medalistów jest też kilku innych reprezentantów Polski, którzy na co dzień trenują w tym samym ostrowskim klubie co Kasia, oraz w klubach w okolicy.

Gratulujemy!!

Znasz te kultowe teksty ze Shreka? Tylko nieliczni odpowiedzą na wszystkie pytania

Pytanie 1 z 9
W pierwszej części Shreka ciastek rozmawia z Lordem Farquaadem. W oryginale chodzi o popularną piosenkę dla dzieci „Do you know do muffin man?”. W polskiej wersji językowej tematem dialogu bohaterów jest:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE