Wojewódzki Specjalistyczny ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy Wolica koło Kalisza

i

Autor: Wojewódzki Specjalistyczny ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy Wolica koło Kalisza

Bezpiecznie w szpitalu w Wolicy - przyjęcia pacjentów zostają wznowione

2022-02-02 11:09

Szpital w Wolicy pod Kaliszem znów przyjmuje pacjentów. Działalność placówki zawieszona była przez tydzień. Wszystkiemu winny był koronawirus. Zakażenia wykryto u chorych i personelu. Teraz - jak zapewnia lecznica - jest już bezpiecznie i wszystko wraca do normalności.

Szpital w Wolicy zawiesił przyjęcia pacjentów, bo wśród personelu oraz chorych wykryto zakażenie koronawirusem. Część pracowników i pacjentów trafiła na izolacje domową. Ci chorzy, którzy wymagali dalszej hospitalizacji zostali przewiezieni do szpitali jednoimiennych. W lecznicy przeprowadzono odkażanie i teraz jest już bezpiecznie - zapewnia placówka. 

1 lutego pacjenci przyjęci zostali na Odziały A i C, a od 3 lutego przyjmowani będą na Odział B. Na dzień 2 lutego w szpitalu w Wolicy przebywa 34 pacjentów.

Informuje szpital.

Placówka w Wolicy specjalizuje się w leczeniu chorób płuc. Niedawno powstał tam także oddział rehabilitacji pocovidowej. 

Tak kierowcy z Bydgoszczy łamią przepisy! Policja pokazuje nagranie
Źródło: Bezpiecznie w szpitalu w Wolicy - przyjęcia pacjentów zostają wznowione
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE