kpp

i

Autor: KPP Ostrów Wielkopolski

36-latek z Ostrzeszowa prowadził pod wpływem narkotyków - w domu miał całą ich kolekcję

2021-09-23 14:02

36 - letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Ostrowska drogówka zatrzymała BMW. Kierowca był trzeźwy, ale nie do końca zwyczajnie się zachowywał. W badaniu wyszło, że zanim wsiadł za kółko, wziął narkotyki. Na tym jednak nie koniec.

36-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego został zatrzymany do kontroli drogowej w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci podejrzewali, że może znajdować się pod wpływem narkotyków i ich przypuszczenia okazały się słuszne. Ponadto w miejscu zamieszkania 36-latka mundurowi znaleźli znaczne ilości narkotyków między innymi: 

Przeszukując mieszkanie 36-latka funkcjonariusze z Wydziału Kriminalnego znaleźli i zabezpieczyli kokainę, marihuanę, haszysz, tabletki ekstazy, amfetaminę czy „ciasteczka” z zawartością THC. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli jeszcze między innymi szklaną butelkę z oleistą substancją, kilka sztuk atomizerów, opakowanie ze szklanymi lufkami. Policjanci zabezpieczyli też znaczną ilość gotówki, którą mężczyzna przechowywał w mieszkaniu.

Mówi Małgorzata Michaś, rzecznik Komendy Policji w Ostrowie.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi nawet 10 lat więzienia.

Źródło: 36-latek z Ostrzeszowa prowadził pod wpływem narkotyków - w domu miał całą ich kolekcję