dom z paoieru

i

Autor: H.Marciniak/archiwum prywatne Ostrowianka w finale konkursu na NAJWIĘKSZEGO FANA "DOMU Z PAPIERU"

Zna "DOM Z PAPIERU" jak własny! Ostrowianka jedną z największych fanek serialu

2021-12-11 6:57

Choć nie udało się wygrać sztabki złota, to zdecydowanie ta przygoda była warta o wiele więcej. Hania Marciniak z Ostrowa znalazła się w finale konkursu na największego fana serialu DOM Z PAPIERU. To była szóstka najbardziej zakręconych na punkcie serialu polskich widzów - wybrana ​z ponad 23 tysięcy zgłoszeń.

Bez sztabki złota, za to w grupie nowych przyjaciół wróciła z Paryża Hania Marciniak, ostrowianka, która zagrała w finale konkursu na największego polskiego fana serialu DOM Z PAPIERU.

Zgłoszeń było ponad 23 tysiące.

Hania do finału weszła wraz z piątką innych osób. I choć nie wygrała, to była to przygoda życia.

Emocje powoli już opadają. Ale były ogromne. To była fantastyczna przygoda z fantastycznymi ludźmi. Wiadomo, do Paryża jechaliśmy by poznać swoich konkurentów, ale jak już się spotkaliśmy na miejscu, to od razu wiedzieliśmy, że się zaprzyjaźnimy. I do dziś mamy kontakt.

Zaczęło się od ...pierwszych dwóch sezonów serialu. Choć nie jestem miłośniczką seriali, to ten mnie wciągnął na maxa. Zafascynował. No a potem okazało się, że jest konkurs na największego polskiego fana. No to wystartowałam. I znalazłam się w szóstce finalistów. SZOK! Myślę, że po prostu jurorzy mnie polubili, polubili moją opowieść.

To była niezwykła przygoda! Mówi Hania Marcinak
dom z paoieru

i

Autor: H.Marciniak/archiwum prywatne Ostrowianka w finale konkursu na NAJWIĘKSZEGO FANA "DOMU Z PAPIERU"

Finał został rozegrany w Paryżu. Wygrał go chłopak z Warszawy.

Dla ostrowianki DOM Z PAPIERU to nie tylko paryska przygoda ale także poważne życiowe zmiany.

Bo pod wpływem serialu Hania Marciniak zmieniła kierunek na uczelni. Teraz studiuje cyberbezpieczeństwo.

A hiszpański serial, który jest swego rodzaju fenomenem w skali świata - oglądać możecie na jednej z platform internetowych.

Sonda
Czy uważasz, że Dom z Papieru powinien zakończyć się na pierwszych dwóch sezonach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE