nurkowanie

i

Autor: BŹ

sport i zabawa

Zanurkuj w rafie na Basenie Miejskim w Ostrowie

2023-08-03 13:31

Środek lata na Basenie Miejskim w Ostrowie w środziemnomorskim klimacie. Będzie można zanurkować w morskiej rafie i popływać z rybkami. Akcję na ostrowskim kąpielisku organizuje Centrum Nurkowe DECO. Medialnym partnerem jest Radio Eska.

Już w najbliższą niedzielę - 6 sierpnia basen przy Olimpijskiej w Ostrowie wypełnią koralowce, rybki i inne morskie stworzenia. I będzie można wśród nich nurkować.

To kolejne akcja przygotowana przez kaliskie Centrum Nurkowe DECO. By wziąć udział w nurkowaniu trzeba mieć minimum 8 lat, a wszyscy nieletni uczestnicy muszą pojawić się z opiekunem. Trzeba też wypełnić stosowny formularz.

Świetna przygoda. Polecam z czystym sumieniem – mówi nam Piotrek, który już z nurkowania skorzystał. - Coś nowego, coś fajnego. Na pewno warto spróbować.

Atrakcja gościła już na aquaparku w Kaliszu i na basenie w Kępnie. Nurkować można było także w Ostrowie - na koniec wakacji w ubiegłym roku. Teraz można to powtórzyć.

Nurkowanie w Ostrowie odbędzie się niezależnie od pogody, bo gwarantowana jest ciepła woda w basenie – ma mieć 26 stopni.

Akcja w niedzielę od 10.00 do 18.00. Poleca Radio Eska.

Regulamin znajdziecie TUTAJ

Polecany artykuł:

Kalisz. Piknik wojskowy

Czy wiesz z jakiego kraju pochodzą ci wokaliści? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 10
Skąd pochodzi zespół ABBA?