X Wigilia na kaliskim rynku podsumowana!

i

Autor: maraj X Wigilia na kaliskim rynku

X Wigilia na kaliskim rynku podsumowana!

2022-01-11 15:22

Były licytacje, koncerty i imprezy towarzyszące. X jubileuszowa edycja i druga w cieniu pandemii Wigilia na kaliskim rynku przeszła do historii. Udało się zebrać prawie 38 tysięcy złotych. Środki zostaną przeznaczone na leczenie podopiecznych Fundacji Bread of Life.

X Wigilia na kaliskim rynku odbyła się 18 grudnia 2021 roku. Chętnych do podzielenia się sercem nie brakowało. Kaliszanie chętnie wspomagali wolontariuszy z puszkami, a także licytowali różne fanty. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pierniki przygotowane przez dziennikarzy z Kalisza i Ostrowa :) A wszystko to w szczytnym celu.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, wsparciu, ale także temu, że poświęciliście swój czas, udało nam się zebrać 37 tysięcy 905 złotych i 21 groszy. Kwota ta zostanie przeznaczona i podzielona pomiędzy piątkę podopiecznych Fundacji Bread of Life.

Mówi Tomasz Jeżyk, szef fundacji Bread of Life w Kaliszu.

Środki zostaną przekazane na leczenie Marcina, którego wychowuje samotny ojciec. Marysi, która choruje na białaczkę. Marcela, Jasia i Adama, którzy są autystami.

Medialnym partnerem wydarzenia było Radio ESKA :)

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z Tobą chciałbym być. Przez całe lato. Zawsze z Tobą chciałbym być. ... mnie za to"
Źródło: X Wigilia na kaliskim rynku podsumowana!