piesełki

i

Autor: fb/Schronisko dla bezdomnych zwierząt Wysocko Wielkie

Wyglądały jak NIESZCZĘŚCIE! Dwie bezdomne suczki otrzymały już pomoc i czekają na nowy dom!

2021-01-22 12:53

Były okropnie zaniedbane, ale mają szanse na prawdziwy dom. Do schroniska w Wysocku Wielkim, koło Ostrowa Wielkopolskiego trafiły dwie skrajnie zaniedbane, niewielkie suczki. Obcięte kudły ważyły 6 kilogramów. Teraz pieski są już zaopiekowane a schronisko szuka dla nich ciepłego domu.

Pieski zostały znalezione przy drodze. Wyglądały dramatycznie. I wymagały natychmiastowej pomocy. Obcinanie mocno skudlonej sierści zajęło ponad dwie godziny. A odcięte pakuły ważyły 6 kilogramów. Okazało się, że psiaki mają od nich odparzenia, wymagają też pomocy weterynaryjnej. I taką dostały.

Dwie suczki - najprawdopodobniej matka i córka- mają około 5 i dwóch lat.

Są bardzo ze sobą związane, dlatego schronisko szuka dla nich domu, który zaopiekuje się nimi razem, tak by ich nie rozdzielać.Obecnie Funia i Punia - bo tak je nazwano- przebywają w domu tymczasowym i czekają na prawdziwą rodzinę.

A w podostrowskim schronisku na dobre, ciepłe domy czeka około 150 zwierząt.

Telefon adopcyjny: 722333376.

Nie kupuj- adoptuj!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy.

Nowa Arapaima w płockim ZOO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE