wawrzyny 22

i

Autor: powiat ostrowski

WAWRZYNY - przyznano nagrody sportowe powiatu ostrowskiego

2022-05-19 10:35

WAWRZYNY rozdane. Nagrody starosty ostrowskiego za osiągnięcia sportowe przyznano po raz siódmy. Wśród wyróżnionych znaleźli się nie tylko sami sportowcy, ale też działacze i trenerzy.

Siódma edycja i można powiedzieć siedem tłustych lat dla naszego sportu - mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski. Wawrzyny to forma uszanowania dla zawodników i trenerów. To też podziękowanie za to, co było ich udziałem. Co ważne – to nie jest ranking, czy podsumowanie danego roku, ale fantastyczne spotkanie w kameralnych warunkach. 

wawrzyny 22

i

Autor: powiat ostrowski KPR OSTROVIA

Wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi trener żużla Marek Staszewski, drużyny KPR Ostrovia i BM STAL OSTROW, ale też były koszykarz a dziś nauczyciel wf Kamil Sierański, czy Kamila Grzegorowska - trenerka lekkoatletów w KS STAL. 

wawrzyny 22

i

Autor: powiat ostrowski Kamila Grzegorowska

To ogromne wyróżnienie. Naprawdę nie spodziewałam się po tak krótkiej karierze trenerskiej. Są wyniki, są sukcesy i tym bardziej miłe, że zostało to dostrzeżone. I grono wyróżnionych, w którym się znalazłam- to prawdziwy zaszczyt. 

wawrzyny 22

i

Autor: powiat ostrowski Kamil Sierański

Wśród nagrodzonych nie zabrakło też mundurowych, bo WAWRZYNA otrzymał Michał Michalski - trzykrotny Mistrz Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Szosowym. Na co dzień funkcjonariusz ostrowskiej „drogówki”.

Specjalizuję się w wyścigach ze startu wspólnego, gdzie jest rywalizacja tak zwana łokieć w łokieć. Startują wszyscy od razu, a ja preferuję taki krótszy dystans czyli do 80 km. Takie 2 godziny szybkiej jazdy. Lubię też jazdę indywidualną na czas, ale tu już musi być sprzęt – rower czasowy, odpowiedni ubiór, wszystko się liczy, każda sekunda. 

wawrzyny 22

i

Autor: powiat ostrowski Michał Michalski, Paweł Rajski

Wawrzyny za całokształt otrzymali trenerzy Zenon Walczak i Włodzimierz Szymanowski.

wawrzyny 22

i

Autor: powiat ostrowski